Виставка `Добровольці`


4 грудня під егідою Всеукраїнського союзу ветеранів АТО у Музеї фотографії міста Хмельницький відбулася виставка Добровольці, київського фотографа Андрія Котлярчука. Були представлені роботи творця - на яких зняті добровольці, які воювали та воюють у зоні АТО.

Далі виступали Інга Потапова, голова Хмельницького осередку Всеукраїнського союзу ветеранів АТО, голова Центру допомоги переселенцям та Марат Муратов, комбат 8-го полку спецпризначення. Інга Володимирівна зазначила, що, як волонтер допомагає саме добровольчим батальйонам, таким, як ПС,Айдар та іншим, тому добре знає, що саме добровольці є самими щирими та патріотичними з усіх воїнів. Вона наголосила, що добровольчі батальйони дуже багато зробили для перемоги України, дивлячись на ці очі на фото, в серці росте гордість за наших чоловіків.

Марат Муратов також відзначив, що добровольці дуже багато роблять для перемоги, та подякував їм та волонтерам за допомогу армії.

Також було приємно на одному із фото побачити брата-комбата Святої Марії з позивним Боргезе. Андрій Котлярчук подякував батальйону Свята Марія за допомогу в організації робочого процесу, та дав інтервю журналістам.5 Гру о 0:19