Діти «з вадами серця, але без вад в серці» на гостинах рівненських військових


До військових окремої бригади зв’язку, що у Рівному, завітали у гості вихованці Клеванської санаторно-курортної школи-інтернату із захворюваннями серцево-судинної системи.
 
Діти підтримують наших бійців та збирають пластикові кришечки на протези покаліченим під час війни на Донбасі захисникам України, а тому обласна організація Всеукраїнського союзу ветеранів АТО організувала їм зустріч легендарними рівненськими військовими зв’язківцями.

— До мене звернулася керівниця закладу і розповіла про шкільну акція «Збери пластикові кришечки на протез воїну». Це діти з вадами серця, але без вад в серці. За активність директор попросила посприяти в організації екскурсії до однієї з військових частин Рівного. Власне, так як я був колись заступником керівника полку зв’язку, то звернулись до мене, а я спробував їх підтримати. До організації екскурсії долучилась і Українська Православна Церква, - розповів Олександр Зайчук, полковник запасу, заступник голови обласної організації Всеукраїнського союзу ветеранів АТО.

Військові дітям показали побут українських воїнів, познайомили з елементами розпорядку дня. А під кінець розповіли, що жодним чином не дадуть скривдити українських діточок, який би ворог не спробував ступити на українську землю.- Для бійців АТО і для дітей важливо відчути це єднання – ми усі разом на різних фронтах робимо одну справу – захищаємо свою країну і своє майбутнє від зазіхань агресора і окупанта. У цих діточок великі і добрі серця, які гріють наші душі і надихають на подвиги, - додав Олександр Зайчук


19 Гру о 23:57