Під стінами Кабінету міністрів відбулася акція протесту Всеукраїнського союзу ветеранів АТО


Члени Союзу виступили з вимогою до уряду накласти заборону на вільний продаж кодеїновмісних препаратів. 
Вже декілька років у стінах Міністерства охорони здоровя тривають активні дебати відносно обмеження доступу до препаратів, які містять кодеїн, але особиста зацікавленість ряду чиновників щоразу стає на заваді вирішення цього питання. 
Зараз найбільш сильним і небезпечним став так званий “крокодил”, наркотик на базі кодеїн-або кодтерпінвмісних ліків від кашлю. Нескладними маніпуляціями з нього отримують неочищений дезоморфин, який за наркотичною дією сильніший за морфін у 20 разів, але через токсичні домішки дуже небезпечний і буквально з перших днів застосування призводить до прижиттєвого розкладання тканин – гниття. Протягом року наркоман гине.“ Крокодил” ще називають наркотиком для бідних, позаяк його приготування досить дешеве. У зоні ризику опинились школярі та студенти.
Щороку від вживання наркотиків, виготовлених із кодеїновмісних препаратів гине більш ніж 5 000 українців, і це приблизно стільки ж, скільки забирає щороку війна з російським агресором. Зважаючи на катастрофічні наслідки та бездіяльність чиновників із МОЗ члени Всеукраїнського союзу ветеранів АТО прийшли на вул. Грушевського та вимагають від влади втрутитися в цю критичну ситуацію.
Головні вимоги:
1. Негайне встановлення предметно-кількісного обліку кодеїновмісних лікарських засобів.
2. Повна заборона вільного продажу таких препаратів через аптеки.
3. Взяття під жорсткий контроль виготовлення цього виду лікарських засобів та притягнення до кримінальної відповідальності керівництва медичних і торгових організацій, що продовжують займатися реалізацією заборонених препаратів.
Сьогодні, коли ситуація доведена до абсурду, неможна сидіти склавши руки. Націю системно винищують зсередини. Поки патріоти боронять Україну у зоні АТО, продажні чиновники вбивають їхніх дітей. Це треба зупинити!
25 Гру о 18:53