Турбота про дітей загиблих на Хмельниччині


Напередодні Нового року, 23 та 24 грудня голова Хмельницького обласного округу Всеукраїнського союзу ветеранів АТО Інга Потапова навідала дві сімї загиблих героїв з Камянеччини.

Перша сімя - сімя загиблого в Пісках бійця 5 батальйону ПС з позивним Танчик, дуже позитивного та великодушного з побратимами, в Камяці-Подільському Хмельницької області залишилась вдова з 3-ма дітьми: дві маленьких дівчинки та хлопець 17-ти років. Вдова, Наталя розповідала, що до цього часу не може змиритись зі смертю чоловіка, все здається, що він скоро приїде, що це він не міг їх покинути. Танчик, в миру - Микола 
Флерко нагороджений відзнаками: За оборону Донецького аеропорту, За заслуги перед міською громадою, Почесний громадянин міста. Дівчатка отримали від Інги Потапової подарунки й поздоровлення з наступаючим Новим роком. Варто зазначити, що побратими Танчика не залишають сімю без допомоги, як і місцева влада та громада.

Друга сімя з Хмельниччини, яку навідала Інга Володимирівна, це сімя загиблого капітана бронетанкових військ Романа Наглюка, загиблого на початку серпня поблизу села Волнухіно, Луганської області. Під час обстрілу градами, віддаючи команди підлеглим, турбуючись за їхні життя, Роман Наглюк, заступник командира роти, капітан загинув смертю хоробрих у БМП від поранення осколками.. . Залишивши безутішну молоду вдову Юлію та доньку Анічку, якій нещодавно виповнилося 8 рочків. Юля розповідала, що Роман був їм з донечкою справжньою стіною та захисником. Після його смерті довго приходила в себе, тримала на цьому світі лише донечка. Донечка не по роках розумниця, по-дорослому втішає маму, підтримує, вся в тата. Роман Наглюк дуже хотів отримати майора..і отримав нещодавно..посмертно. Має такі відзнаки: Орден Богдана Хмельницького 3-го ступеня, Почесний громадянин міста, Почесний громадянин району. Варто зазначити, що цю сімю не залишають без підтримки товариші чоловіка та місцева депутати, міський голова. Донечка отримала від Інги Володимирівни подарунки, з мамою, Юлею домовились тримати звязок.

Слава Героям, які поклали свої життя на вівтар нашої з вами Свободи та нашої з вами Перемоги, яка обовязково буде за нами, за Україною! Слава Україні! Правда переможе!
28 Гру о 0:43