Подарунки дітям учасників АТО


Напередодні свята Богоявлення учасники Рівненського представництва всеукраїнського Союзу ветеранів АТО, левову частку яких складають поліцейські області, спільно з представниками духовенства вручили подарунки дітям учасників АТО.
Настоятель однієї із церков краю із святковими вітаннями благословив самих бійців, а також їхні сім’ї.
– За неповні два місяці своєї діяльності представники організації у співпраці з духовенством області організували проведення низки благодійних заходів з надання допомоги учасникам АТО, їхнім сім’ям та дітям, — повідомив заступник керівника Рівненського представництва Союзу ветеранів АТО Олександр Зайчук. – І найголовнішим у цій справі є навіть не матеріальна допомога, а духовна єдність, відчуття того, що суспільству не байдужі проблеми людей, які потребують певної підтримки, що про них дбають і турбуються. У ці святкові дні ми також передали продуктові набори для міської та обласної дитячих лікарень.
Представники всеукраїнського Союзу ветеранів АТО, очільником якого є Ілля Кива, сподіваються у поточному році успішно реалізувати усі заплановані заходи та підтримуватимуть тих, хто цього потребує.
20 Січ о 11:26