Директор `Радіо шансон` готується стріляти українських патріотів


Всеукраїнський союз ветеранів АТО спільно з громадськими активістами завітав до директора «Радіо Шансон» Анатолія Євтухова, аби переконати того припинити трансляцію московського медіа-контенту на своїй радіостанції. 

Як відомо, «Радіо Шансон» є однією із найбільш одіозних радіостанцій, пропаганда «русского мира» є її концепцією. Справа не в тому, що їм не вистачає українського контенту, а в тому, що місією цього радіо є оспівування ГУЛАГу РФ, і все це подається нам під краденою у французів романтичною назвою «шансон».
На превеликий жаль, директор підтвердив наші найгірші очікування. Він виявився ярим московським патріотом і заявив, що буде відстрілюватись від українських патріотів.Для звільнення українського теле- та радіопростору від московських окупантів не потрібно жертвувати життям українських бійців, не потрібні витрати бюджету, не потрібні зусилля дипломатів. Достатньо одного рішення Кабінету Міністрів.Фільми, пєсні і пляскі окупантів створюють потужну асоціативну основу для московської пропаганди та підривної діяльності в Україні. Московська влада здійснює великі зусилля для того, щоб просувати свій культурний продукт в український ефір.Ми вимагаємо від Кабміну приєднати до списку товарів вироблених в РФ, які заборонені до поставки в Україну, всю відео та аудіо продукцію РФ, в т.ч. ту за яку передбачена сплата коштів в РФ за авторське право.
25 Лют о 23:35