Ветерани АТО Волині отримали нагороди та вступили до Всеукраїнського союзу ветеранів АТО


26 лютого 2016 року у місті Ківерці Волинської області, в місцевому військкоматі відбулося нагородження бійців, які воювали на Сході України в зоні АТО.

З наказом президента України Петра Порошенка №461/2015 звання «Захисник Вітчизни» отримали:

Майор 51 бригади РХБЗ, начальник служби Олександр Мельничук,

Солдат 51 механізованої бригади, другий дивізіон Руслан Матвіюк,

Солдат 24 окремої залізничної механізованої бригади Сергій Медведь,

Солдат обслуги 14 окремої механізованої бригади Олександр Пелех.

Під час офіційного вручення нагород «Захисник Вітчизни» в залі засідань Ківерцівського РВК були присутні: військовий комісар Ківерцівського РВК, майор Руслан Уніфонтович, майор РВК Олег Чохленко, капітан РВК Віктор Боржов, працівник ЗСУ Лариса Павлік, а також в.о. голови Волинського округу Всеукраїнського союзу ветеранів АТО Хенрик Чеслав Кошьчєльни.

Після закінчення офіційної частини голова Волинського округу надав інформацію про вступ до Всеукраїнського союзу ветеранів АТО. Під час зборів відбувся обмін інформацією між головуючим округу і військовими, які потребують юридичні та медичні послуги. Багато уваги було надано
питанню про отримання груп інвалідності. Бійці не задоволені рішенням міністерства охорони здоров’я України у Волинській області. В дискусії виникали запитання про надання земельних ділянок для учасників АТО під забудову. Також були бажаючі до вступу у члени Всеукраїнського союзу ветеранів АТО.

На що можуть розраховувати члени Всеукраїнського округу ветеранів АТО у Волинській області розповів в.о. голови округу Хенрик Кошьчєльни:

- Волинський округ забезпечує безкоштовну юридичну допомогу,

- Члени округу можуть звертатися з питаннями про вирішення та надання допомоги в отриманні земельних ділянок,

- Членам АТО та їх родинам надаватиметься психологічна допомога,

- Членам АТО надаватимуть гуманітарну допомогу,

- За посередництвом в.о.голови Волинського округу кожен учасник АТО може отримати допомогу перед усіма державними адміністраціями Волинської області.

З завершальною промовою виступив в.о. голови Волинського обласного округу ВСВА Хенрік Чеслав Кошьчєльни. На завершення він повідомив, що обласна організація розростається, і бути членом Союзу є почесним правом усіх захисників України.
29 Лют о 14:50