ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ


Учора у Краматорську Всеукраїнським союзом ветеранів АТО увіковічнено память Василю Білому. На наше запрошення з передка прибули бійці 46 окремого батальону Донбас-Україна разом з комбатом Власенко Вячеславом Вікторовичом (позивний Філін), також були присутні представники мерії, мати та жінка загиблого, небайдужі жителі міста. 

Василь Білий народився і виріс в Краматорську. Після проходження строкової служби в прикордонних військах жив і працював в м. Славутич Київської області. Був відомим у місті артистом-аматором художньої самодіяльності, активним учасником міжнародних фестивалів працівників атомної енергетики «Диснай». Взимку 2013 року Василь Іванович повернувся додому в Краматорськ.

На захист Батьківщини краматорчанин, випускник школи № 13, став одним з перших у складі Національної гвардії України. У липні 2014 року брав участь у визволенні Лисичанська та Попасній. Його життя трагічно обірвалося під час виходу з «Іловайського котла». Біля села Червоносельское під час проходження по «зеленому коридору», який тепер товариші по службі Василя Білого називають «кривавим», в їх КАМАЗ потрапив танковий снаряд. Краматорчанин і його побратими загинули. 2-го березня у школі, де навчався Василь Білий, відкрили меморіальну дошку.
3 Бер о 9:59