Призначено керівника Запорізької обласної організвції Всеукраїнського союзу ветеранів АТО


Для забезпечення належного виконання задач Всеукраїнського союзу ветеранів АТО у Запорізькій області та активізації роботи з ветеранами АТО прийнято рішення про призначення Головою Запорізької обласної організації Союзу активного члена організації Інюшева Сергія Олександровича .
 

Сергій вже встиг внести свій посильний вклад під час проведення антитерористичної операції, за що отримав медаль В єдності сила держави Запорізький об’єднаний військовий комісаріат ч 696/6, орденЗа розбудову України, та грамоту за допомогу та вклад в збереження територіальної цілісності України від особового складу 72 ОМБР під час проведення АТО 2014-2015. 
Раді бачити Сергія Олександровича у нашій команді!
Заступником Голови Запорізької обласної організації Всеукраїнського союзу ветеранів АТО призначено патріота, людину з чітким ідейним стержнем - Дурнєва Романа Сергійовича. 
Роман Сергійович має безліч відзнак, серед яких пам’ятна медаль від Міністерства Оборони За безкорисне служіння Батьківщині наказ № 50 от 24.04.15, медаль За Розбудову України Міністерство Оборони, Запорізький міський об’єднаний військовий комісаріат та медаль від УПЦ Київського Патріархату За жертовність і любов до України указ Патріарха Філарета № 4729 от 23 07 15 . Вітаємо Романа Сергійовича! Разом переможемо!
11 Бер о 15:39