СТЕЛА ГЕРОЯМ у Суську


У селі Суськ Ківерцівського району відкрили меморіальну дошку воїнам АТО Дмитру Степанову й Андрію Карп’юку. Вони трагічно загинули в один день, захищаючи Україну, поблизу Авдіївки Донецької області.

На відкриття меморіальної дошки Дмитру Степанову й Андрію Карп’юку прийшли їх рідні, близькі, представники районної влади та атовських організацій, у тому числі виконуючий обов’язки голови Всеукраїнського союзу ветеранів АТО – Волинський округ ХенрикКошьчєльни, місцевий військовий комісар, ті, хто добре знав загиблих. Бійці власним життям заплатили за незалежність і цілісність України. Андрій і Дмитро були двоюрідними братами і найкращими друзями. У серпні 2014-го обох призвали до лав Збройних сил України. Вони служили у 81-ій бригаді, захищали нашу державу у найгарячіших точках зони бойових дій.
На траурному мітингу з вуст виступаючих, а серед них директор Суської школи I-III ступеня Володимир Павлюк, голова сільської ради та голова районної організації Всеукраїнського союзу ветеранів АТО Юрій Самолюк, дружина Дмитра Наталія Степанова, одноклассник Андрія Роман Поліщук, прозвучало чимало добрих і теплих слів на адресу воїнів-героїв. Болем і співчуттям був пронизаний виступ виконуючого обовязки голови Всеукраїнського союзу ветеранів АТО – Волинський округ Хенрика Кошьчєльного, який, зокрема, сказав: «Сьогодні ми відкрили меморіальну міні-стелу для героїв, які поклали свої життя за незалежність України, за те, щоб було мирне небо над нами, щоб теперішні учні – земляки героїв могли спокійно навчатися, радіти життю, бути гідними своїх попередників. Герої не вмирають. Про них будуть згадувати наступні покоління. Шана героям. Слава Україні». 
Протоієрей Олександр Кондратюк помолився за спокій душ бійців і освятив меморіальну дошку, на якій вибиті портрети загиблих. Їх погляди щодня ловитимуть учні, йдучи до школи, яку Андрій і Дмитро свого часу закінчили. Памятний знак нагадуватиме про тих, хто поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні
12 Кві о 16:53