Фольксваген для Морської піхоти


Копичинські волонтери Тернопільського обласного округу «Всеукраїнський союз ветеранів АТО Роман Кузьо і Роман Шастків придбали дизельний автомобіль «Фольксваген В-4» для потреб підрозділу Морської піхоти Військово-Морських Сил України, що дислокується в районі Маріуполя. Автомобіль було відремонтовано за кошти волонтерів та перефарбовано в літній камуфляжний колір.

Для отримання цього необхідного для військових моряків автомобіля прибув уродженець м.Копичинці Гусятинського району старшина мінометної батареї Зіновій Миколаїшин, який вже тривалий час захищає в зоні АТО нашу Батьківщину від російсько-терористичних загарбників. 
За домовленістю Івана Солдака, керівника Тернопільського округу, і за сприяння волонтера Організації Миколи Шевчука проведено доукомплектацію автомобіля шинами та фарою.
Зіновій Миколаїшин 13 квітня, після завантаження продуктами харчування зібраними жителями міста Копичинці і освячення в місцевому Храмі Божому, відбув на місце дислокації для передачі автомобіля на потреби підрозділу Морської піхоти Військово-Морських Сил України.
Володимир Воронін, член Національної спілки 
журналістів України, заступник голови 
Тернопільського обласного округу ГО 
«Всеукраїнський союз ветеранів АТО»
27 Кві о 15:50