Пекельна сотня в Чистий четвер


У Чистий четвер, 28 квітня, Всеукраїнський союз ветеранів АТО разом із громадськими активістами відкрили стіну ганьби із фотографіями Пекельної сотні.

Люди, що зображені на стіні, явно або приховано беруть участь у гібридній війні проти українського народу з каналів телебачення та радіо. Кожного дня прокремлівська позиція власників телеканалів впливає на громадську думку, підбурює сепаратистські настрої серед доведеного до межі народу, розхитує ситуацію всередині країни. Більше того – як телеканали, так і станції радіомовлення закуповують російський медіа продукт, тим самим фінансують московських окупантів.
Зрадницька позиція власників і директорів медійного простору призвела до того, що московські «огонькі» та серіали про доблесних окупантів навіть захищені спеціальними квотами. Московський інформпродукт у нас вважається європейським і це все під час прямої військової агресії РФ на Сході України.Ветерани АТО категорично проти цього безладу. Ми беремо відповідальність у свої руки! Медіапростір України має бути очищений від кремлівської навали, люди які проповідують ідеї московського диктатора мають бути звільнені та видворені з країни. Канали,,які насаджують сепаратистські настрої мають бути ліквідовані, а транслювання московських «пєсєн і плясок» має бути припинене.Саме сьогодні, у Чистий четвер кожен громадянин України має визначитись зі своєю громадянською позицією та долучитись до духовного очищення українського медіа ефіру.
28 Кві о 17:16