Виграно суд проти перевізників!


Полтавський окружний суд своїм рішенням задовольнив позов керівника Кременчуцької районної організації Всеукраїнського союзу ветеранів АТО Артема Безверхого до Полтавської облради щодо безкоштовного проїзду ветеранів в транспорті.
Дію програми відмінено. Обмеження поїздок для пільговиків скасовано. Але тепер Полтавська облрада має право подати апеляцію.
Нагадаємо, наш побратим , голова районної організації Союзу  через суд оскаржував Порядок виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій на міжміських і міжобласних маршрутах (протяжність яких перевищує 50 км), який затвердили на рівні Полтавської області.
Нагадаємо, раніш учасникам АТО обмежили права, які прописані в Законі. А семе обмежили кількість поїздок в транспорті . (Нагадаємо, у вищеназваній обласній програмі передбачається ліміт на рік — 50 поїздок, 10 з яких розраховані на міжобласні поїздки, 40 — в межах області).Адміністративну справу розглядали Полтавському окружному адміністративному суді.Інтереси АТОшника у суді представляє Галина Коліуш, яка є сама вимушеною переселенкою з Луганської області.
12 Тра о 14:53