Луцький гарнізонний військовий госпіталь святкує 75-річний ювілей


У червні 2016 року Луцькому військовому клінічному госпіталю виповнилося 75 років від дня заснування.
З цієї нагоди колектив госпіталю сердечно привітали  керівники органів обласної і міської ради та численні представники громадськості  Волині. Вони вручили начальнику госпіталю похвальні листи, грамоти, 
картини і сувеніри. У свою чергу, волонтери подарували медикаменти, медичну техніку бійцям АТО, які знаходяться на лікуванні і реабілітації  у госпіталі.
Із словами подяки  виступив начальник  Луцького  військового  клінічного  госпіталю  заслужений  лікар  України, учасник бойових  дій в Афганістані  полковник  медичної служби  Збройних сил України  Олександр Хоменко.  Він щиро подякував присутнім за матеріальну допомогу госпіталю, моральну підтримку бійцям АТО,  робочому колективу госпіталю.   
У ході заходу присутнім показали фільм із історією шпиталю від часів Великої вітчизняної війни до сьогодні. Найбільше уваги автори фільму приділили і подіям дворічної давнини. Саме тому часові, коли в державі розпочався Майдан, перші дії в АТО та перші втрати.
Один із героїв фільму зізнався, що завдячує своїм життям головному лікарю – Олександру Хоменку. Адже коли пацієнту потрібне було пряме переливання крові, а донора з рідкою аналогічною групою 2 не було, лікар, який оперував, сам став донором. Про важкий період існування шпиталю розповів і сам начальник госпіталю Олександр Хоменко.
Ювілейною відзнакою 75 річчя Луцькому військовому  госпіталю від міністра оборони України наказом № 44 від 23.06.2016  за вагомий внесок було нагороджено виконуючого обов’язки  голови Всеукраїнського Союзу Ветеранів АТО Волинського округу Хенрика Чеслава Кошьчєльного.  
На заході гостей привітав місцевий творчий колектив, а також професійні й самодіяльні артисти  Волині, що виступили із художніми номерами. По тому лікарям побажали, щоб ці 75 років стали першим етапом відновлення активної та потужної закладу, та зазначили, що кожен громадянин держави має пам’ятати та цінувати труд найнеобхідніших для нашого здоровя та життя людей - лікарів.
13 Лип о 12:45