Харківський обласний округ Союзу веде плідну діяльність


Всеукраїнський союз ветеранів АТО веде активну діяльність, метою якої є захист прав і свобод, привернення уваги органів державної влади, інших державних та недержавних структур та громадськості до проблем військовослужбовців, їхніх родин, сприяння консолідації і координації зусиль військовослужбовців, добровольців, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції, інвалідів бойових дій та АТО, сімей загиблих для більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту своїх політичних, економічних, соціальних прав, сприяння в наданні оздоровчої, медичної, освітньої, психологічної, моральної та матеріальної допомоги членам Організації, в межах, що не суперечать законодавству.
Організація діє по всій території України завдяки роботі осередків Союзу в більш як 50 містах держави. 
Харківський обласний округ плідно праціє над завданнями ВГО Всеукраїнський союз ветеранів АТО і вже має певні досягнення у цій сфері. Тільки за останній рік за допомогою волонтерів було забезпечено отримання батальном МВС “Харків” у 2015 році форми та припасів.
 Зусиллями членів Союзу Харківського осередку була забезпечена можливість швидкої госпіталізації (за необхідністю) та ефективне лікування учасників АТО, членів обласного округу у госпиталі ветеранів війни, а також  встановлено контакти з його керівництвом. Готується до втілення програма з реабілітації за кордоном (у країнах Прибалтики) учасників АТО — інвалідів та поранених. Разом з ГО “Спілка ветеранів АТО” представники організації приймають участь у діяльності робочої групи з питань виділення земельних ділянок учасникам АТО при Головному управлінні ДержГеоКадастру у Харківській області. Було встановлено контакти з керівництвом ДержГеоКадастру у Харківській області. За допомогою Харківського обласного округу Союзу більш як 300 учасників АТО змогли реалізувати свої права щодо отримання земельних ділянок. За безпосередньої участі представників Всеукраїнського союзу ветеранів АТО м. Харкова було задіяно декілька садових кооперативів учасників АТО, головною метою яких є вирішення питань з проведення комунікацій, доріг до земельних масивів, що отримали ветерани війни (СК “Вільхівська слобода”, “Липецька слобода” та інші). Також планується у найближчому майбутньому створення сільськогосподарських кооперативів — із спільного обробітку земель. Активісти Харківського обласного округу допомагають функціюванню Центру Допомоги учасників АТО (структура діюча при обласному воєнкоматі). Представники осередку приймали дієву участь у розробці та плануванні обласної програми по забезпеченню учасників АТО житлом (зараз ця програма вже прийнята обласною радою та передана на погодження до Регуляторного комітету у Київ). Ефективна діяльність та реалізація багатьох заходів у соціальній сфері для ветеранів АТО у Харківській області надала можливість прийняти участь у обласній  програмі  розвитку громадянського суспільства та отримати за цією програмою можливість фінансування з обласного бюджету на реалізацію своїх статутних завдань (40 тис. грн на 2016 рік). Разом з МБФ “Відродження” та ГО “Спілка ветеранів АТО” був запущений проект надання безкоштовної юридичної допомоги учасникам АТО “Порада. Підтримка. Допомога”. Члени Союзу мають можливість отримати кваліфіковані консультації з юридичних питань, які стосуються учасників АТО, оформлення УБД, пільг та інших питань у юридичній сфері. 
14 Лип о 16:52