Акція протесту під Міністерством енергетики та вугільної промисловості України


Сьогодні, 13 жовтня Всеукраїнський союз ветеранів АТО проводить акцію протесту під Міністерством енергетики та вугільної промисловості України. Активісти Союзу викрили корупційну схему контрабанди вугілля з окупованих територій. Вважають що, контрабанда відбувається через фірму «ДРФЦ», засновником якої є Олександр Янукович. «ДРФЦ» з моменту створення займалася контролем поставок вугілля в Україні.
Можливо сьогодні міністр енергетики Ігор Насалик з метою незаконного збагачення залучив до своїх схем Віталія Кропачова – людину, яка володіє власним нелегальним видобутком вугілля – «копанками» як на підконтрольній Україні території так і в ДНР. Разом із Насаликом вони узгодили із главарем ДНР Захарченком поставки вугілля на підконтрольну Україні територію через фірму «ДРФЦ», директором якої є Роман Магльованний.
Можливо зараз за вимогою представника Адміністрації Президента України Ігоря Кононенка міністр Насалик дає доручення на укладання договору про постачання вугілля організації «Центренерго». Ця організація відповідає за забезпечення вугіллям котелень. «Центренерго» укладає угоду з «ДРФЦ», а отже, фактично з «сім’єю» Януковича.
Окрім Олександра Януковича фірма «ДРФЦ» серед засновників має також і людей Захарченка. Таким чином, за бюджетні кошти України відбувається пряме фінансування терористичних організацій та представників злочинного режиму Януковича.
Вся ця схема вважають активiсти не могла би працювати без Кропачова і без вказівок з Адміністрації Президента на укладання цих угод. Таким чином, вважають активiсти, ми маємо маріонеткового міністра енергетики, який готовий брати участь у будь-яких корупційних схемах, які завдають величезну шкоду нашій державі, нашій обороноздатності та підривають суверенітет країни.
Всеукраїнський союз ветеранів АТО вимагає вiд органiв влади негайного приняття заходiв по припиненню можливих незаконних дiй Віталія Кропачова, Ігоря Насалика, Ігоря Кононенка!
13 Жов о 17:18