Коаліція на Волині.


Революція Гідності триває незважаючи на те, що на її хвилі до влади дорвалися люди, котрі є представниками старої системи. Реформи в державі не втратили актуальності, оскільки протягом останніх майже 3-х років здійснюється лише імітація змін. Небайдужі громадяни та представники суспільних організацій, які не розчарувалися і продовжують справу заради якої повставали усі Майдани України – обєднуються задля досягнення цілей. 
З цією метою на Волині створили коаліцію, основою діяльності якої є очищення судів від недобросовісних суддів, які порушили суддівську присягу винесенням завідомо неправосудних рішень, корупційною діяльністю, переслідуванням євромайданівців і при цьому відмовилися добровільно піти у відставку.
Деструктивні процеси у цій сфері остаточно закріпили беззаконня в Україні, а щоб відновити правосуддя необхідно в першу чергу очистити суди. Також, гальмування реформи у цій сфері є однією з головних перешкод на шляху України до Євросоюзу, без кардинальних і глибоких змін про отримання членства у ЄС українцям можна хіба що мріяти. Сподівання на те, що зміни в державі прийдуть згори, тобто від діючої влади не виправдалися. 
Ініціативу перехопила громадськість і  12 жовтня 2016 року в Луцьку представники низки громадських організацій Волинської області та активісти підписали меморандум спільних дій щодо реформування судової гілки влади в нашому регіоні. Зустріч відбулася з ініціативи та в офісі Волинського округу «Всеукраїнського союзу ветеранів АТО».  Учасники зустрічі домовилися обєднати зусилля в напрямку очищення судів від недобросовісних служителів Феміди. Вже найближчим часом буде узгоджено програму, тактику та стратегію дій а також перелік конкретних заходів. Було вирішено надіслати звернення до Президента України Петра Порошенка з вимогою звільнити з посад волинських суддів із заплямованою репутацією, обирати суддів на термін 5 років, а не довічно, провести реальну, а не формальну люстрацію служителів Феміди і долучити до виборів суддів громадян України. Окрім ветеранської організації до складу коаліції також увійшли представники «Самооборони Волині», «Кредитного майдану», «Автомайдан-Волинь», правозахисники та активісти. Свою роботу коаліція узгоджуватиме з Всеукраїнським рухом «Сотня Майдану». Також до співпраці запрошують представників усіх громадсько-політичних формувань, партій, рухів і окремих громадян, яким небайдужа доля України
.
.
Прес-служба коаліції
20 Жов о 15:22