Громада Волині проти видобутку бурштину в Дубровицькому та Володимирецькому районах.


4 листопада 2016 року група волинських громадських діячів відвідала Рівне на запрошення місцевих активістів стосовно теми, актуальної для Волинської області також.
В складі делегації були представники «Самооборони Волині», «Всеукраїнського Союзу ветеранів АТО», «Сотні майдану». Рівненська громадськість вимагала від депутатів обласної ради прийняти рішення не надавати двом сумнівним, на їхню думку, приватним фірмам права на видобуток бурштину в Дубровицькому та Володимирецькому районах, оскільки, на законодавчому рівні це питання не вирішене в Україні й досі. А йдеться про мільярди, так, саме мільярди доларів щороку, котрі осідають в численних кишенях бюрократичної вертикалі чиновників-корупціонерів та нечесних ділків минаючи бюджет.
Під час розгляду питання активісти та представники місцевих громад, сільські голови вимагали не допускати вказані фірми до видобутку сонячного каменю, оскільки згадані субєкти підприємницької діяльності на думку громадськості не дбатимуть про інтереси місцевих жителів, довкілля та поповнення бюджету.
На жаль, аргументи виборців депутати проігнорували і після обідньої перерви ховаючись та прикриваючи руки, котрі натискали кнопки, проголосували за надання цим фірмам права добувати бурштин. Неприємно вразили депутати Радикальної партії Ляшка і Свободи. Адже саме їхні голоси допомогли прийняти рішення всупереч волі громади. Активісти назвали їх зрадниками.
А в цей час до Рівного прибув черговий вантаж 200, ще двоє рівненчан поклали свої голови за Україну в той час, як на внутрішньому фронті ті, хто прийшли у владу на хвилі Майдану зраджують його цінності.

Представники волинської громадськості вшанували память полеглих героїв.
22 Лис о 11:41