Конференція національних спільнот України `Будуймо нову європейську країну разом`за участі заступника голови ГО `Всеукраїнський союз ветеранів АТО` Согомоняна А.Л.


     Заступник голови ГО Всеукраїнський союз ветеранів АТО 25 листопада 2016 року Армен Левонович Согомонян взяв участь у Міжнародній конференції національних спільнот України Будуймо нову європейську країну разом. 
     Серед учасників: представники Кабінету Міністрів і Верховної Ради України, європейських інституцій та дипломатичного корпусу, керівники етнічних товариств, діячі культури і мистецтв, фахівці і науковці з питань міжнаціональних відносин.
     Напрямами конференції були питання європейської інтеграції України, захисту людини і представників національних товариств, обговорення проблематики міграційних процесів та адаптації етнічних спільнот в системі державного самоврядування (міжнародний досвід).
     Учасники конференції зазначили, що важливою складовою успішних демократичних перетворень у суспільстві на шляху до високих європейських стандартів життя є конструктивний діалог органів державної влади з представниками громадських організацій, а також активізація міжнаціонального діалогу з метою пошуків ефективних шляхів реалізації гуманітарної політики держави.
30 Лис о 15:07