ПУБЛІЧНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


 Шановна громада Київської області! Зараз в Києві народ бере в свої руки боротьбу з корупцією та припиненням беззаконня в країні.
Коли органи влади не виконують своїх повноважень згідно Закону , народ не може терпіти беззаконня , корупцію та соціальну несправедливість і така влада може бути замінена неконституційним , насильницьким шляхом.
Це лихо для народу та ганьба такій владі і державі.
Цього допускати неможливо.
Тому зараз патріотично налаштовані громадяни України , ветерани АТО ,члени
громадської організації «Воїн АТО» , «ВСВ АТО » , та інших співпрацюючих громадських організацій , об єднань та рухів ,розуміючи небезпеку для країни, приймають необхідні законні міри по недопущенню безладу та беззаконня .
Згідно Статті 8 Конституції України, Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти повинні прийматися на основі Конституції України і відповідати їй.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Органи законодавчої, виконавчої та судової влади повинні здійснювати свої повноваження у встановлених Конституцією межах і відповідно до законів України.
ГО «Воїн АТО» законними методами веде боротьбу з корупціонерами , чиновниками та бізнесменами суттєво порушившими земельне , містобудівне та інше законодавство , будуючи багатоповерхові будинки , заправки , та інші незаконні забудови в Київській області. Мітинги одна із законних форм такої боротьби.
Знаємо ,що дуже скоро учасники схем незаконного будівельного бізнесу , будуть притягнуті до кримінальної та іншої юридичної відповідальності , а ті прокурори , поліцейські , судді та інші чиновники які не приймали необхідних мір ,були учасниками схем по незаконним забудовам ,будуть замінені на порядних і самі понесуть відповідальність перед Законом і народом.
Незаконні забудови та інше майно буде передаватись громаді та надаватись соціально незахищеним , маючим право по закону громадянам , в першу чергу інвалідам , ветеранам , біженцям та іншим.
Ймовірні порушники закону – підтягніть свої справи , поважайте Закон! ЗУПИНЕМО БЕЗЗАКОННЯ ТА КОРУПЦІЮ ЗАБУДОВНИКІВ , ЇХ КОМПАНЙОНІВ ПОКРОВИТЕЛІВ – ЧИНОВНИКІВ .
23 Жов о 18:19