`Сини Тернопільщини в АТО`Під таким гаслом, сьогодні, 21 серпня, відкрилася мобільна фотовиставка в Управлінні МВС України в Тернопільській області із світлинами працівників органів внутрішніх справ, які перебували і перебувають у зоні антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.
Виставка створена за сприяння обласних ветеранської і профспілкової організацій УМВС в області та Громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО».
На відкритті виставки із словами подяки захисникам Вітчизни виступили начальник УМВС України в Тернопільській області Олександр Богомол і голова обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України Григорій Головатий. Надзвичайно важливо, як наголосив керівник Тернопільського обласного округу відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Іван Солдак, у минулому помічник командира батальйону особливого призначення «Свята Марія», створити масштабну базу памяті про ці доленосні події існування української держави. Посилити патріотичне виховання підростаючого покоління та молодого поповнення органів внутрішніх справ. Вчити молодь на ратних подвигах наших батьків, братів і близьких заради збереження територіальної цілісності нашої держави, закріплення європейського вибору народу України, за які віддали свої життя Небесна Сотня і тисячі воїнів України.
Посилання на матеріал офіційного сайту Управлінні МВС України в Тернопільській області про відкриття фотовиставки.

4 Лис о 14:34