Внесок у справу Перемоги


Тернопільський округ ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО»

Не минуло і двох місяців, як удруге, але на цей час із передсвятковими подарунками в зону проведення антитерористичної операції відбув учасник бойових дій – керівник Тернопільського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Іван Солдак. В загальному рахунку у цьому році це вже п’ятий волонтерський десант від активістів Організації для підтримки і надання допомоги бійцям батальйону особливого призначення «Свята Марія» ГУ МВС України в місті Києві, прикордонникам відділам Державної прикордонної служби «Станично-Луганське-2» і «Щастя», військовослужбовцям 1-го моторизованого батальйону 28-ї окремої моторизованої бригади Збройних Сил України та іншим бойовим підрозділам, які виконують бойові завдання на лінії розмежування в Луганській і Донецькій областях.
До Дня Незалежності України нашим захисникам було передано продукти харчування, мобільні душові, бібліотечку художніх книг. 
На замовлення бійців батальйону «Свята Марія» передано, виготовлений Тернопільським волонтерським центром (керівник Тарас Білан ) станок для кулемета ДШК. 
Наші захисники перед відзначенням 24-ї річниці Незалежності України отримали від тернопільських активістів ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» 3,5 тонни корисного для них вантажу.
За поданням командирів зазначених підрозділів Іваном Солдаком вручено нагороди – медалі «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ» від Тернопільського округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» учасникам бойових дій, які відзначилися під час ведення бойових операцій.

4 Лис о 14:51