Контроль громадськості за використанням бюджетних коштівВ Тернополі реалізовується проект щодо активізації громадськості в боротьбі з корупцією. Програма здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні в рамках конкурсу Боротися з корупцією, будувати прозорість! 
Участь у цьому проекті в якості експерта бере заступник керівника Тернопільського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО», у минулому – начальник штабу Управління МВС України в Тернопільській області, полковник міліції у відставці Володимир Воронін. На сьогодні він ще й правозахисник – голова Тернопільської обласної громадської організації «Захист прав споживачів» та член правління Громадської ради Тернопільської облдержадміністрації. 
Так, в Тернополі започатковано проект Громадський контроль за використанням бюджетних коштів – пріоритет у боротьбі з корупцією. Мета його – посилення громадського контролю за використанням коштів місцевих бюджетів та досягнення максимальної прозорості в органах влади і самоврядування.
Основна теза експертної оцінки Володимира Вороніна стану боротьби з корупцією – це робота по досягненню реальної рівності всіх категорій громадян перед законом. Не повинно бути так, що перед законом ніби всі рівні, але існують, на жаль, і рівніші, до якої відносяться практично всі високопосадовці гілок української влади.
4 Лис о 15:25