Друге селище для учасників АТО започатковано у Харківській області!


Хороші новини з Харкова
Друге селище для учасників АТО започатковано у Харківській області!
Близько 160 земельних ділянок отримали учасники АТО з Харкова та Харківського району у новоствореному селищі поблизу с Вільхівка Харківського району за допомогою Харківського обласного округу ГО Всеукраїнський союз ветеранів АТО.
21 жовтня у приміщенні ДК Міліції був проведений розіграш земельних ділянок для учасників АТО, які розташовані поблизу с. Вільхівка. Це вже друге селище для учасників АТО, створене за допомогою Харківської обласної адміністрації, обласного Держгеокадастру та Харківської районної адміністрації в рамках спільного проекту з надання земельних ділянок ГО учасників АТО. Взагалі вже біля 300 учасників АТО отримали ділянки під садівництво розміром 0,12 Га у передмісті Харкова. 
Як і у першому селищі - біля Коротичу, учасники АТО отримали земельні ділянки у мальовничому місці: поблизу великий ставок, поруч ліс, до Харкова відстань 12 км, регулярно ходить автобус.
Сподіваємось що у найближчі 3 місяці будуть доведені до реалізації також наступні 2 селища для учасників АТО - у Дергачівському направлінні та поблизу с. Рогань.
Ще раз виражаємо подяку всім тим посадовцям, хто допомагав та допомагає втілювати цей проект:
Заступнику голови Харківської обласної державної адміністрації - Черняку Є.М.
Екс-начальнику управління Державних земельних ресурсів Харківської області - Оберемку Є.А.
Заст. голови Харківської районної державної адміністрації -Малишевої О.В.
Голові Вільхівської селищної ради - Ємцю Ю.І.
Також відмітимо, що під час проведення зборів обласною державною адміністрацією було нагороджено голову Харківського обласного округу ГО Всеукраїнський Союз ветеранів АТО Захаренка Олександра Ігоровича наступною відзнакою: Почесна грамота за налагодження належної організації роботи та взаємодії між учасниками АТО та державними органами влади, організаціями і управліннями, результатом якої й стали ці 2 вже створені селища для учасників АТО (та ще 2 селища у найближчому майбутньому).

5 Лис о 11:02