У 12-й лікарні знущаються з УБД


Сьогодні, членом «Всеукраїнського союзу ветеранів АТО» Кондрашиним Олександром Миколайовичом, інвалідом другої, було виявлено зухвале відношення до хворих та порушення усіх санітарних та моральних норм у лікарні №12, де головним лікарем працює Лобода Таісія Володимірівна. 

Хворий який є учасником бойових дій, поранений в Маріуполі 9-го травня 2014 в будівлі ГУМВС та нагороджений орденом Захисника Вітчизни, для чергової операції був переміщений у лікарню. Медперсонал, дізнавшись, що хлопчина УБД і йому потрібно надати безоплатну медичну допомогу перемістили хворого у жахливі антисанітарні умови, а так звана «допомога» стала верхом цинізму головного лікаря Таісії Володимирівни.

Повідомлення від хворого без змін: «Відношення як до скотів, жодного препарату в лікарні немає навіть за шприцом, щоб взяти кров на аналізи, перед операцією треба було бігти купляти. Жгут це в них електрокабель. Замість судна дали обрізану 1.5 л. пляшку. Про матраци, простирадла взагалі мовчу. Анастезіолог взагалі за наркоз сказала 300-грн.»

Зараз готується рейд від Союзу ветеранів у злощасну лікарню. Під загрозою здоров’я захисників України, завдяки халатній безвідповідальності та некомпетентності медперсоналу. Олександру мають зробити наступну операцію на нозі, а у рану легко може попасти бруд, що може призвезти до втрати кінцівки.

10 Лис о 17:18