Проінспектовано 12-ту клінічну лікарню


Заступник керівника штабу «Всеукраїнського союзу ветеранів АТО» Роман Засуха та голова Київської міської організації Союзу Ігор Кріворучко разом з Капеланською службою у особі Отця Георгія Пригунова провели перевірку роботи 12-тої клінічної лікарні, що знаходиться на Печерську.

За попереднім сигналом було виявлено факти відмови надання безкоштовної медичної допомоги учаснику АТО Олександру Кондрашину. Бійцю який продовжує лікувати роздроблену снайпером ногу та який пережив більш ніж 20 операцій був кинутий у жахливі умови, більше того, він був змушений сплатити 2000 гривень тільки за ліки, яких начебто не було у лікарні.

Група, що проводила перевірку, зустрілася з головним лікарем - Лободою Таісією Володимирівною та медперсоналом лікарні. Виявилось, що всі медикаменти, що були потрібні для операції та анестезії були у лікарні, а медперсонал з якихось причин про це не знав.

Дякуємо Таісії Володимирівні за співпрацю, вона особисто пообіцяла тримати на контролі кожне подібне звернення учасника чи ветерана АТО у 12-ту лікарню.Також після відїзду групи стало відомо, що одного з медичних працівників лікарні, за допущене недбальство, було звільнено з роботи.11 Лис о 15:31