Тренінг для військових лікарів Ірпінського воєнного госпіталю


Сьогодні Капеланською службою у особі отця Георгія Пригунова спільно з  «Всеукраїнським союзом ветеранів АТО» було проведено тренінг для військових лікарів Ірпінського воєнного госпіталю. З лікарями було опрацьовано проблемний напрямок - «Емоційне вигоряння» медичних працівників.
Синдром емоційного вигоряння (англ. burnout) — поняття, введене в психологію американським психіатром Гербертом Фрейденбергером у 1974 році, яке проявляється у наростаючому емоційному виснаженню. Може тягти за собою особистісні зміни у сфері спілкування з людьми (аж до розвитку глибоких когнітивних спотворень). Проявляється наростаючою байдужістю до своїх обовязків, дегуманізацією у формі негативізму по відношенню як до пацієнтів (клієнтів), так і до співробітників, відчуттям власної професійної неспроможності, незадоволеності роботою, а в кінцевому підсумку в різкому погіршенні якості життя. Надалі можуть розвиватися невротичні розлади та психосоматичні захворювання.
Люди які постійно працюють з хворими попадають у групу ризику, та дуже часто страждають від цього синдрому. Саме тому це питання дуже важливе для Союзу.
Заступник начальника штабу Союзу Роман Засуха подякував лікарям за їхню стійкість та мужність. «Тільки мужні люди здатні покласти своє здоров’я, заради здоров’я інших».
Після тренінгу було вирішено провести серію таких зустрічей до кінця року.

12 Лис о 17:24