Союз ветеранів АТО відправив перші агітаційні потяги на Москву


У зв’язку з продовженням збройної агресії РФ проти України, Всеукраїнський союз ветеранів АТО розробив план заходів інформаційного та протестного спрямування з протидії загарбнику.

12 листопада 2015 року на залізничних вокзалах Києва та Чернігова відбувається інформаційна акція. Пасажирам та службовому персоналу потягів Київ-Москва, Львів-Москва роздають листівки з правилами поводження на території країни-окупанта. 
Листівки містять короткий інструктаж із партизанської роботи в російському тилу, правила конспірації та практичні настанови щодо протидії московській агресії.
Позаяк залізничне сполучення з РФ досі не припинене, Всеукраїнський союз ветеранів АТО вважає за доцільне використати московські потяги як інструмент антипутінської пропаганди.Акція має на меті залучити свідомих громадян РФ до боротьби з диктаторським режимом Путіна, з метою створення спільного фронту для рішучих дій та припинення підтримки бойовиків ДНР і ЛНР з боку Москви.
Всеукраїнський союз ветеранів АТО закликає наших співвітчизників та патріотично налаштованих громадян РФ протидіяти злочинному свавіллю антинародного путінського режиму; вказує на той факт, що першопричиною воєнного конфлікту на сході України стали імперські амбіції однієї людини. Диктаторський режим Путіна можна здолати лише зсередини. Сьогодні росіяни мають знати, що вони з українцями мають спільного ворога, і подолати його можливо тільки поєднавши зусилля обох братніх народів.

13 Лис о 17:36