Всеукраїнський союз ветеранів АТО взяв участь у нараді МОЗ по обмеженню обігу нарковмісних препаратівСьогодні членами Союзу ветеранів АТО було проведено акцію протесту під стінами МОЗу. Декілька десятків бійців, членів Союзу, вимагали припинити вбивати націю, та заборонити вільний продаж кодеїновмісних препаратів. Статистика дуже сумна і може бути порівняна по масштабу з цифрами загиблих у АТО.
Ініціативній групі Союзу вдалося потрапити на саму нараду і взяти участь у засіданні. На нараді Ілля Ківа керівник Департаменту протидії наркозлочинності показав відеофільм, де детально показано, як за пів години з кодеїновмісних препаратів виробити синтетичний наркотик, та вимагав прийняти рішення про заборону вільного продажу смертельних препаратів. Як стало відомо, дотепер Стаття 360 по обліку та обмеженню обігу нарковмісних препаратів не містить у своєму переліку кодеїновмісних препаратів типу Солпадеїн, Кодтерпін та інших.
Засідання не змогло винести остаточне рішення, відчувалося дуже велика зацікавлення у бізнесі чиновників з МОЗу та власників фармацевтичних корпорацій. Члени Союзу взяли активну участь у обговоренні і прийняли рішення обовязково долучатися до наступних засідань.
Поки наші побратими гинуть на фронті, злочинці з МОЗу та кришуючі їх органи вбивають їхніх дітей своїми пігулками. Це треба зупинити! Союз поставив собі на меті боротися з цим злом!
Для довідки, за півтора роки проведення АТО в Луганській та Донецькій областях загинуло біля 10 000 наших побратимів, за той же час 10 000 людей померло від наркоманії, у тому числі від вживання дезоморфіну - синтетичного наркотика,який виготовляють з кодеїновмісних препаратів.16 Лис о 21:15