День інваліда за `круглим столом`


Сьогодні, 3-го грудня в міжнарожний день Захисту інвалідів група Всеукраїнського союзу ветеранів АТО разом з Капеланською службою взяли участь у круглому столі Поняття та особливості функціонування правових відносин у сфері соціального захисту інвалідів. 
На зустрічі було піднято важливе питання по наданню соціальної допомоги інвалідам АТО та сімям загиблих. Як виявилось цією проблемою взагалі не опікується державна служба соціальної допомоги. Зі слів Цісарж Ірини Вікторівни, заступника голови Територіального центру соціального обслуговування Голосіївського району існує ситуація, коли для допомоги людям, що повернулися з АТО співробітники центру мусять порушувати закон 1417. 
Виявляється, що система фактично не працює! Допомога надається тільки пенсіонерам, інші верстви населення залишаються незахищеними.На місцях не знають як вирішувати проблеми АТОшників, і це все не зважаючи на потужні ресурси і умови робити це у кожному районі міста, по всій Україні. 
Робочою групою було напрацьовано шляхи вирішення цієї проблеми і прийнято рішення про більш тісну співпрацю Всеукраїнського союзу ветеранів АТО і Капеланської служби з центрами соціальної допомоги.
Всеукраїнський союз ветеранів АТО бере під контроль роботу по змінах у законі 1417 та розширенням повноважень та обовязків Територіальних центрів соціальної допомоги.

4 Гру о 0:40